Telefon kontaktowy: +48 728 900 900

Ozonowanie Biura

Dzięki właściwościom utleniającym ozon świetnie sprawdza się jako środek dezynfekujący. Przy pomocy ozonowania możliwe jest skuteczne utlenianie wirusów, roztoczy czy grzybów,. Stosowanie ozonu wiąże się również z eliminacją nieprzyjemnych zapachów. Co bardzo istotne – zabieg ozonowania nie neutralizuje przykrych zapachów, ale skutecznie je eliminuje. Wszystkie te elementy mają niebagatelne znaczenie dla czyszczenia powierzchni biurowych, magazynowych oraz wielu innych narażonych na niekorzystne czynniki atmosferyczne, powstawanie pleśni czy innych niekorzystnych dla ludzi warunków.

Głównym zadaniem ozonu jest zatem dezynfekcja pomieszczeń oraz ich wyposażenia, usuwanie grzybów oraz likwidacja nieprzyjemnych zapachów, powstałych np. w wyniku palenia tytoniu.

Ozonowanie świetnie sprawdza się w obiektach mieszkalnych oraz przestrzeni biurowej, jednak równie skuteczna jest w przypadku pojazdów, np. przy czyszczeniu klimatyzacji.

OZONOWANIE PODŁÓG I NIE TYLKO

W naszej ofercie znajdą Państwo pełną ofertę czyszczenia za pomocą ozonu – od ozonowania podłóg do kompleksowych prac polegających na czyszczeniu całych powierzchni obiektów.

Ozonowanie to bezpieczna i ekologiczna metoda, nieszkodliwa dla zdrowia dzieci, zwierząt czy alergików. Ozon wręcz znajduje zastosowanie w walce z alergenami, poprzez usuwanie m.in. zarodników pleśni.

Poniżej prezentujemy pełną listę czynności oferowanych w ramach usługi ozonowania:

  • usuwanie nieprzyjemnych zapachów,
  • usuwanie zarodników grzybów i pleśni,
  • likwidacja alergenów,
  • zniwelowanie nieprzyjemnych zapachów,
  • likwidacja wirusów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, którą kierujemy zarówno do firm czy instytucji, jak i do klientów indywidualnych.

cursarius
bar