Telefon kontaktowy: +48 728 900 900

Sprzątanie biura – usługi dla firm

Czyste biuro czy powierzchnia usługowa to nie tylko pierwsze, bardzo ważne wrażenie, jakie możesz zrobić na Kliencie. Czystość w miejscu pracy to przede wszystkim niezbędny wymóg, by zapewnić Tobie i Twoim pracownikom komfortowe warunki pracy oraz ustrzec przed konsekwencjami, jakie mogą powodować gromadzące się i zalegające w trudno dostępnych miejscach kłęby kurzu i nie tylko. Jest to również ważny aspekt w przypadku miejsca, w którym znajdują się komputery, którym wyjątkowo nie służy zaleganie brudu i kurzu.

Celem naszej firmy jest zapewnienie w każdym miejscu, z którym podejmujemy współprace, czystości i najwyższego stopnia higieny, które są podstawą dobrych warunków pracy, nie wspominając o spełnieniu restrykcyjnych wymogów przepisów BHP.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do biur w Warszawie. Nasza firma w sposób kompleksowy oraz z uwzględnieniem wszelkich indywidualnych wymagań wykonuje wszelkie prace porządkowe w zakresie czyszczenia powierzchni biurowych.

Zajmujemy się takimi pracami jak ścieranie kurzy z mebli oraz sprzętu biurowego, w tym kompleksowe czyszczenie sprzętu komputerowego.

Zajmujemy się również takimi pracami jak mycie okien wraz z parapetami, czyszczenie oświetlenia biurowego oraz powierzchni szklanych oraz kompleksowe czyszczenie koszy na śmieci.

Jeśli szukają Państwo firmy sprzątającej, która w sposób kompleksowy i w jak najkrótszym czasie przeprowadzi dokładne prace porządkowe, to zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Cursarius.

Oferujemy pełen zakres usług sprzątających, przeprowadzonych profesjonalnie oraz w konkurencyjnych cenach.

cursarius
bar