Telefon kontaktowy: +48 728 900 900

Pranie wykładzin, foteli oraz krzeseł

Wizytówką każdego biura czy lokalu usługowego czy restauracji jest estetyka, a na tę składają się rozmaite czynniki – jedną z pierwszych rzeczy na którą zwracamy uwagę jest stan wykładzin, krzeseł oraz innych tapicerowanych elementów, składających się na wystrój lokalu.

Niestety, wykładziny czy fotele dość szybko chłoną wszelkie zabrudzenia, które mogą wpływać niekorzystnie na wizerunek miejsca. Dodatkowy problem stanowi aspekt higieny – nieczyszczone i zapuszczone meble biurowe są siedliskiem bakterii i z pewnością nie powinny takim pozostawać.

Zdarzają się również takie wypadki, jak zalanie powierzchni kawą, tuszem czy inną cieczą, które są powszechne w miejscach pracy.

Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalistów w dziedzinie konserwacji tego rodzaju powierzchni – ekipy, która szybko i sprawnie przeprowadzi okresową konserwację, obejmującą dokładne czyszczenie oraz pranie wykładzin, krzeseł czy foteli biurowych. Wszystkie te prace wiążą się nie tylko z przywróceniem dobrego efektu wizualnego, ale również neutralizacji zapachów, które również znajdują swoje źródło w zabrudzonych powierzchniach.

Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom, świadcząc szeroki zakres usług takich jak pranie wykładzin, impregnowanie dywanów czy odświeżanie tapicerek kanap oraz krzeseł.

Gwarantujemy profesjonalizm oraz szybki czas realizacji powierzonego zadania, bez względu na rozmiar czy specyfikę czyszczonej powierzchni, a w pracy korzystamy z najlepszych, certyfikowanych preparatów oraz środków piorących. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami!

cursarius
bar