Telefon kontaktowy: +48 728 900 900

POLIMERYZACJA PODŁÓG

Polimeryzacja podłóg to bardzo popularny zabieg, znajdujący swoje zastosowanie zarówno w przypadku hal magazynowych, jak i we wszelkich zakładach pracy oraz lokalach usługowych, w których niezbędne jest zachowanie powierzchni płaskich w nieskazitelnym porządku oraz zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Czyszczenie specjalistyczne, jakie stanowi zabieg polimeryzacji to inaczej mówiąc akrylowanie podłóg, czyli nałożenie substancji, która twardnieje i czyni powłokę podłogi niezwykle wytrzymałą na uszkodzenia. Z uwagi na złożoność procesu, polimeryzacja podłóg przebiega dwuetapowo.

KONSERWACJA POWIERZCHNI I CZYSZCZENIE SPECJALISTYCZNE

Ekipa Cursarius składa się z doświadczonych fachowców, wyspecjalizowanych w dziedzinie konserwacji powierzchni oraz czyszczeniu specjalistycznych, którzy w swojej codziennej pracy korzystają z wysokojakościowych detergentów oraz preparatów. Wszystko dlatego, aby uzyskać jak najlepszy rezultat.

Działania specjalistyczne z zakresu konserwacji podłóg obejmują następujące zabiegi pielęgnacyjne i konserwacyjne:

  • polimeryzacja podłóg,
  • konserwacja powierzchni,
  • mycie specjalistyczne,
  • olejowanie powierzchni drewnianych,
  • czyszczenie maszyn i urządzeń,
  • czyszczenia linii technologicznych.

Wszystkie zabiegi wykonujemy z należytą starannością, bowiem zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy sprzątającej Cursarius!

cursarius
bar